Menu główne

O nas

 

Wygoda Spa istnieje od 2001 r. Wszyscy pracownicy posiadają wykształcenie z zakresu fizjoterapii, w tym szczególnie masażu. Nasze działania ukierunkowane są głównie na Kompleksową Terapię Przeciwobrzękową skierowaną przede wszystkim do kobiet (także mężczyzn) po chorobie nowotworowej piersi lub narządów miednicy mniejszej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w gabinecie, jak również w lokalnym Klubie Amazonek pozwala nam osiągać bardzo duże sukcesy w walce z obrzękami. 

 

Naszą wielką pasją jest masaż, zarówno leczniczy jak i relaksacyjny, dlatego w naszej ofercie można znaleźć ich wiele rodzajów. Często są one połączone z okładem borowinowym lub zabiegiem pielęgnacyjnym na całe ciało lub wybrane partie. 

 

Wygoda Spa wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanego społeczeństwa nieustannie rozwija się i wprowadza do oferty nowe zabiegi m.in. kąpiele relaksacyjne w balii drewnianej.

 

Chcąc przybliżyć naszym pacjentom i klientom trochę sielskości i bliskości natury zmieniliśmy siedzibę firmy i od lipca 2015 r. działamy na urokliwej wiosce, niedaleko Łowicza, o wdzięcznej nazwie Wygoda. 

 

 

Serdecznie zapraszamy !

 

Zespół Wygoda SPA

 

 

  

 

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

 

  • POLUB NAS

  •